SAMSUN GENÇLİK MECLİS GRUBU KATILIMCILARINA TEŞEKKÜR EDERİM PAYLAŞIMLARI İÇİN

SAMSUN GENÇLİK MECLİS GRUBU KATILIMCILARINA TEŞEKKÜR EDERİM PAYLAŞIMLARI İÇİN

BAFRADA NE KADARDA OLMASADA SAMSUN GENÇLİK MERKEZİNDEKİ ARKDAŞLARIMIZIN YAPTIĞI FAALİYETLERDEN DOLAYII HEPSİNE AYRI AYRI TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM..İNŞALLAH BAFRADADA İLERİDE BÖYLE GÜZEL ETKİNLİKLER OLACAKTIR..


Goethe Enstitüsü 2009-2010 tarihlerinde Türkiye ve Avrupada organize edeceği "European Literature goes Turkey-Turkish Literature goes Europe"
projesi kapsamında 02-08 Kasım 2009 Tarihleri arasında Samsun da Avrupa Birliği Kültür Haftası düzenlenecektir.

Bir hafta boyunca iki dilde gerçekleşecek sayısız okuma ve söyleşilerin yanısıra konser atölye çalışmaları ve sergiler yer alacaktır.

Kasım Ayı Programınızı gözden geçirmekte fayda var.

Avrupadan gelecek Yazarlar, fotoğrafçılar, film yapımcıları, müzisyenleri pas geçemezsiniz değil mi?

Sevgilerimle

Bilgisayar Bilmeyen Kalmayacak!!!!!Habitat için Gençlik Derneği, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı(UNDP) ve Türkiye Vodafone Vakfı ortaklığında gerçekleştirilen “Bilgisayar Bilmeyen Kalmayacak” Projesi; 1.000.000 gencin bilgisayar okur-yazarı olmasını ve özellikle dezavantajlı gençlerin kapasitelerinin Avrupalı gençler standardına yükseltilmesini hedefleyen proje ile bilgi ve iletişim alanında istihdam eksikliğini de doldurmayı öngörülmektedir.

.Proje dahilinde eğitimler, Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası(ECDL) eğitimi müfredatına uygun olarak www.bilgitoplumu.net adresinden veriliyor olup, tamamen ücretsizdir. Ayrıca sistemden eğitimleri alıp, eğitimlerin sonunda katılım belgesi aldığınızda bu katılım belgesiyle ECDL test merkezlerine gidip, orada sınava girip sertifikayı almaya hak kazandıktan sonra, normalde 310 Euro olan bu sertifikayı, sistemden aldığınız katılım belgesiyle 60 Euro’ya sahip olma avantajını yakalamış oluyorsunuz.Sizler de www.bilgitoplumu.net web sitesine kaydolarak ECDL eğitimleri alabilir ve bilgisayar eğitiminizde çok önemli bir aşama kaydedebilirsiniz.Sevgilerimle