İŞTE DEVLET BABA İŞTE AZMİN ZAFERİBAFRA SAKATLAR DERNEĞİNE CİLT BAKIMI MAKYAJ EĞİTİMİ


Türkiye iş kurumu Samsun İl Müdürlüğü tarafından Türkiye Sakatlar Derneği Bafra Şubesi üyelerine cilt bakımı ve temel makyaj mesleği eğitimi veriliyor.

Türkiye iş kurumu Samsun İl Müdürlüğü tarafından Türkiye Sakatlar Derneği Bafra Şubesinin 12 üyesine 15.02.2010-06.07.2010 tarihleri arasında cilt bakımı ve temel makyaj mesleği eğitimi veriliyor.
Türkiye iş kurumu Samsun İl Müdürlüğü cilt bakımı ve temel makyaj eğitmeni Hüsniye Zinet Efe yaptığı konuşmada “Cilt Bakımı ve temel makyaj öncelikle eğitimden geçer profesyonel cilt bakımı için uygun kozmetiklerin seçimini yanı sıra iyi bir masaj bilgisi gerekmektedir. İyi bir güzellik uzmanlığı cilt, saç ve saçlı deri analizlerini doğru yapabilmekten geçer bendenin temizlenmesi güzelleştirilmesi çekiciliğin arttırılması, görüntünün güzelleştirmesi amacıyla kullanılan ürünleri bilinçli olarak kullanmak gerek insan daha uzun sağlıklı ve dinç yaşamayı genç görünmeyi hedeflerken sağlıklı beslenme ve spor yapmanın yanı sıra kozmetiklerinde yardımına ihtiyacı vardır. Bu kurs sonucunda uygun ürünlerin kullanımı için cilt üzerindeki etkileri bilmek gerekir. Temel bilgiler öğrenilerek ürün seçimlerini ve uygulamalarını doğru yapmak gereklidir” dedi.

BAFRA YAYLA BAHARAT


BAFRA YAYLA BAHARAT TEMİZLİK HİJYEN KALİTE VE HIZLI HİZMETİ PRENSİP OLARAK KENİDİNE İLKE EDİNMİŞ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDE BU İLKERLERLE ÇALIŞMAYI BİR HEDEF BİLMİŞTİR.
UZUN SÜREDİR BAFRADAKİ ESNAFLARIMIZA HİZMETTE SINIR TANIMADAN ÇALIŞAN BAFRA YAYLA BAHARAT OLARAK SİZ SAYGIDEĞER MÜŞTERİLERİMİZE GÜNÜN GETİRDİĞİ YENİLİKLERDEN FAYDALANMAK İÇİN İNTERNETİDE KULLANARAK ULAŞMAYI HEDEFLEDİK.SİZLERE BİR TUŞ KADAR YAKIN OLMANIN VERDİĞİ RAHATLIKLA ARTIK SİPARİŞLERİNİZİ BİZLERE BU BLOG SAYFASI ARACILIĞI İLE ULAŞTIRABİLİRSİNİZ.

HİJYEN-KALİTE-HIZLI HİZMET
SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN
SİPARİŞ TELEFON

GSM:05427719308