BAFRA TSO`DAN SERTİFİKA TÖRENİ

BAFRA TSO`DAN SERTİFİKA TÖRENİ
Bafra, 19 Mayıs, Alaçam ve Yakakent ilçesine yönelik faaliyet gösteren Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Ondokuzmayıs Üniversitesi (OMÜ) Sürekli eğitim merkezinin işbirliği ile Bafra TSO üyelerine yönelik gerçekleştirilen ‘Liderlik eğitimi’ alan 35 kursiyere sertifika töreni düzenlendi.

Bafra TSO’da gerçekleştirilen sertifika töreninde açılış konuşması yapan Bafra TSO Başkanı Rızvan Aksoy, Ondokuzmayıs Üniversitesi Eğitim Merkezi ile belirli aralıklarla üyelerinin gelişmesi için protokol imzaladıklarını ve eğitim programlarının devam edeceğini söyledi. Aksoy, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin ‘Liderli Eğitimi’ kursunu başarıyla tamamladığını belirtti ve belge almaya hak kazanan tüm kursiyerleri tebrik etti.

Sertifika töreninde yapılan konuşmaların ardından kursu başarı ile tamamlayan 35 kişiye sertifika belgeleri, Bafra TSO Başkanı Rızvan Aksoy, Bafra TSO Başkan Yardımcısı Recep Durgun ve Bafra sivil İnsiyatif 2020 Vizyonu Tema gönüllüsü işadamı Hamit Genç tarafından takdim edildi

KIRSAL KALKINMA YATIRIM PRPGRAMLARI AÇILDI

KIRSAL KALKINAM PROJELERİ AÇIKLANDI

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN
SÜT İŞLETMELERİ İÇİN BAŞVURU FORMU

TEDBİR 101


TARIMSAL İŞLETMELERİN YENİDEN YAPILANDIRILMASI VE TOPLULUK STANDARTLARINA ULAŞTIRILMASINA YÖNELİK YATIRIMLARALT TEDBİR 1

SÜT ÜRETEN TARIMSAL İŞLETMELERBAŞVURU FORMUNUN DOLDURULMASINA İLİŞKİN GENEL KURALLAR

ÖNEMLİ!

• Bu alt tedbir Afyonkarahisar, Amasya, Balıkesir, Çorum, Erzurum, Isparta, Kahramanmaraş, Kars, Konya Malatya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Yozgat illerinde uygulanmaktadır.• Tedbir 101 Alt-Tedbir 1 için hazırlanmış olan bu başvuru formu yukarıda sıralanan il sınırları içerisinde yürütülmesi planlanan projeler için geçerlidir.• Sayılan illerin haricinde, alt tedbir 1kapsamında yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

a. Başvuru formu, başvuru sahipleri tarafından hazırlanarak ilgili İl Koordinatörlüklerine sunulacak olan “Başvuru Paketinin” vazgeçilmez bir parçasıdır.

b. TKDK tarafından her tedbir ve alt tedbir için ayrı ayrı başvuru formu hazırlanmıştır.

c. Başvuru sahibi, başvuru yapacağı tedbir ve alt tedbir için hazırlanan ve www.tkdk.gov.tr web sitesinde yer alan başvuru formlarını kullanmalı ve web sitesinden temin edilecek olan başvuru formunu bu kılavuza göre bilgisayar ortamında eksiksiz olarak doldurmalı ve çıktılarını almalıdır.

d. Başvuru Formunun orijinal kopyasının her bir sayfası paraflanmış olmalıdır.

e. Başvuru formu bir (1) orijinal ve iki (2) adet fotokopi olarak üç nüsha halinde hazırlanıp, “Başvuru Paketine” eklenmelidir.BAŞVURU FORMUNDA YER ALAN BÖLÜMLERE İLİŞKİN AÇIKLAMALARBaşvuru Formu üç nüsha halinde düzenleneceği ve sunulacağı için Başvuru formunun ilk sayfasının üst bölümünde yer alan kutucuklardan

 Orijinal Başvuru Formu için “Orijinal” kutucuğu,

 1 Nolu fotokopi için “1. Kopya” kutucuğu ve

 2 Nolu fotokopi için “2. Kopya” kutucuğu “X” ile işaretlenir.

DEVAMI YUKARUDAKİ LİNKLERDE..