EMENLİ ÇİFTLİK SÜT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda
1984 Yılında Samsun Bafra'nın Emenli Köyün’ de hayvan yetiştiriciliği ile işe başlamış hayvan sayısını 300 e çıkardıktan sonra 1999 yılında EMENLİ ÇİFTLİK SÜT ÜRÜNLERİ olarak şirketimiz kurulmuştur. Ağırlıklı olarak hammaddesini kendi hayvanlarından elde ederek süt ürünleri imalatını gerçekleştiren şirket; görev ve vizyonunda sürekli gelişmeyi sürekli yenilenmeyi,  kendini geliştirmeyi ve halka hizmeti görev bilmiştir.
Kurulduğu günden bu yana sürekli kalite ve hijyenden ödün vermeden üretimini her geçen gün arttıran şirketimiz 2011 yılında kendine hedef koyduğu yeni üretim tesisini faaliyete geçirerek ilk önce bölgede yaratacağı istihdamla ve kaliteli ürünlerinde yenilik anlayışıyla sosyal sorumluluğunda yeni bir adım atacağı için gurur duymaktadır.
Şirketimiz bölgede sadece ürünlerinde yenilikçiliğe önem vermeyip sağladığı istihdamla çarpan etkisi yaratıp sosyo-ekonomik gelişimi ve sosyal sorumluluk projeleri ile halka milli ve manevi değerleri de gözettiğini hissettirmektedir.

GIDA VE GIDA ÜRETİMİ YAPAN İŞLETMELER MUHAKKAKKİ SERTİFİKALARI İSO BELGELERİNİ ALMAK ZORUNDALAR. ANCAK İŞ SADECE BU SERTİFİKALARI ALMAKLA BİTMİYOR.BİRDE SERTİFİKALRI ALIP DUVARA ASMAKLA ÜRÜNLERDE VE KALİTEDE DÜZELME OLMUYOR.BAFRADA KENDİNİ SADECE SERTİFİKARLA VEYA BELGELERLE İŞ OLMAZ DEYİP SÜREKLİ KENDİNİ GELİŞTİREN ORTAYA KOYDUĞU STRATEJİK ÇALIŞMALARIYLA SERTİFİKASYON ÇALIŞMALARINADA HIZ VEREN BİR ŞİRKET OLARAK GÖRDÜĞÜM BİR İŞLETME EMENLİ ÇİFTLİK SÜT.İŞLETME SAHİPLERİNİN BÖLGE PİYASASINDA OLDUKÇA TUTUNBİLİRLİKLERİ VAR.ALTYAPILARI HAYVANCILIK SEKTÖRÜNDEN GELDİĞİ İÇİN SADECE SÜT ÜRÜNLERİ OLARAK HİZMET VERMİYORLAR.HER GEÇEN GÜN İŞLETMLERİNDENASIL YENİLİK YAPILABİLİR DAHA TEMİZ VE HJYENE NASIL DİKKAT EDİLEBİLİRLİK ÇALIŞMLARINI YAPAN ŞİRKET YÖNETİCİLERİ OLDUKÇA BAŞARILILAR.ÜRNLERİNİZİ KOLAYCA TEMİZLİK VE HİJYENDEN  ACABA SORULARI AKLINIZA GELMEDEN ALABİLECEĞİNİZ BİR İŞLETME..
KENDİLERİNE BŞARILAR DİLİYORUM.